درباره ما

مجموعه نامیرا از سال 1396 فعالیت خود را در حوزه ی پرورش گل های آپارتمانی با نام گل کلاسیک شروع کرده است. اما با توجه به نیاز مردم برای خرید آنلاین گل و گیاه ، با هدف ارائه گل به عنوان هدیه ای نامیرا (جاودان) به کسانی که دوستشون داریم تصمیم گرفت تا در اواخر سال 1399 همزمان با شروع سال میلادی 2021 فروش مستقیم و بدون واسطه را برای شما عزیزان راه اندازی کند، تا بتوانید در کمترین زمان ممکن خرید خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهید .

ما در نامیرا تمام تلاشمون رو می کنیم تا بتوانیم حس خوب گل ها و گیاهان را به خونه شما بیاوریم و شما با هدیه دادن گل‌ها بتوانید، لبخند را روی لب‌های عزیزانتان بیاورید.

همیشه در نامیرا اولویت مشتریان هستند و ما به شما این تعهد را می دهیم اگر شما از گل یا گیاهی که گرفتین رضایت نداشته باشید، کل مبلغ را به شما بر می گردانیم. پس نگران هیچی نباشید چون ما در کنار شما هستیم.

ما بسیار تلاش کردیم که شما با امنیت کامل بتوانید وارد سایت شوید ، سایت ما SSL ( لايه اتصال امن  ) داره و کسی نمیتونه به اطلاعات حساب کاربری شما دست پیدا کنه و هیچ خطر سایبری در سایت ما شما را تهدید نمی کنه.

یه توضیح کوتاهی در رابطه با اسم مجموعه بدم و شاید براتون جالب باشه که بدونید اسم نامیرا از کجا به وجود اومده .

ما به صورت کاملا اتفاقی در حالی که توی اینترنت جستجو میکردیم به اسم نامیرا برخورد کردیم که به معنی جاودان و فنا ناپذیر است . این اسم ریشه در ایران باستان و گذشته های بسیار دور داره که مردم خدایانی داشتند که بهشون نامیرا می گفتند و کلمه نامیرا با توجه به معنی این کلمه انتخاب شده است چون ما گیاهانی رو پرورش می دهیم که بسیار سرسخت و مقاوم هست و تصمیم گرفتیم برای مجموعه اسم نامیرا را انتخاب کنیم .

با تشکر

مدیریت مجموعه گل و گیاه نامیرا